Drobečková navigace

Úvodní stránka > Právě hrajeme

Právě hrajeme


rect4335-4.png

Štítky:

Ledová sezóna

Datum konání: 2. 7. 2016

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA / Indie, 2016, 86 min

Režie:

Trevor Wall
 
 
logo-white-red-small.png
 
Hlavním hrdinou dobrodružné podívané pro celou rodinu je lední medvěd Norm. Lední medvědi jsou obávané šelmy, mají obrovskou sílu, uplavou až 100km v kuse a mohou při své mohutnosti běžet až rychlostí 40 km v hodině. Na běžné medvědí normy ale Norm kašle, tuleně má rád jako kámoše a ke štěstí mu stačí hlavně dost zábavy a žádní otravní turisté na Arktidě. Teď se ale bláznivý projektant rozhodne postavit luxusní obchoďák a výletní apartmány přímo na jeho ledovém dvorku. Norm musí začít jednat na vlastní tlapu. Se třemi legračními parťáky, nezničitelnými lumíky, vyrazí do New Yorku, kde se musí pokusit šílenému nápadu za každou cenu zabránit. Najednou jsou z nich taky turisté. Betonová džungle je totiž úplně něco jiného než stará dobrá Arktida. Norm se stává maskotem velké společnosti, jenže brzy zjišťuje, že to není jen tak. Právě tato korporace má v rukou budoucí osud jeho zasněženého domova. Pro úspěch téhle ledové výpravy bude třeba získat nějaké lidské spojence a ve světlech velkoměsta rozjet konečně pořádnou show. Naštěstí i naneštěstí jsou s ním jeho tři kamarádi lumíci. Co se nepokazí samo, to si můžou klidně pokazit sami. Ledová sezóna je velkolepým a zábavným dobrodružstvím živelného medvěda, který se dostal mimo svůj živel. Ten velký slavný New York se na něj a jeho parťáky tváří zpočátku s nedůvěrou, ale brzo se ukáže, že tahle partička umí prolomit ledy.

Autor: Kino Sebranice Publikováno 23. 6. 2016 20:10
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Star Wars: Síla se probouzí

Datum konání: 2. 7. 2016

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Fantasy

USA, 2015, 136 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Daniel Mindel

Hudba:

John Williams
 
 
logo-white-red-small.png
 
Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí.
 
 

Autor: Kino Sebranice Publikováno 23. 6. 2016 20:14
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Liga spravedlivých vs Mladí Titáni

Datum konání: 9. 7. 2016

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2016, 78 min

Režie:

Sam Liu

Scénář:

Bryan Q. Miller
 
 
logo-white-red-small.png
 
Napjatý vztah mezi Batmanem a Robinem eskaluje. Bruce doufá, že Damianův nábor do Teen Titans, týmu mladých hrdinů, situaci zklidní, a jeho syn se tak naučí týmové spolupráci. Mezitím se prastarý démon Trigon snaží dosáhnout k jedné z členek týmu Teen Titans - záhadné Raven. Vše se vyostří, když se mladí hrdinové musí společně postavit svým dospělým protějškům, aby zachránili svou kamarádku a potažmo i celý svět.

Autor: Kino Sebranice Publikováno 23. 6. 2016 20:17
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jak přežít single

Datum konání: 9. 7. 2016

Komedie / Romantický

USA, 2016, 109 min

Předloha:

Liz Tuccillo (kniha)

Kamera:

Christian Rein

Hudba:

Fil Eisler
 
 
logo-white-red-small.png
 
Existuje správný a špatný způsob, jak být nezadaný, ale... je tu také Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem flirtu, manželství či něčeho mezi tím. A někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc mají všichni tito nezadaní lidé společné to, že se potřebují naučit, jak být svobodní ve světě, ve kterém se definice lásky neustále vyvíjejí. Spát s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla tak velká legrace.

Autor: Kino Sebranice Publikováno 23. 6. 2016 20:20
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Cesta na měsíc

Datum konání: 16. 7. 2016

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

Španělsko, 2015, 97 min

Režie:

Enrique Gato

Scénář:

Jordi Gasull
 
 
logo-white-red-small.png
 
Cestování do vesmíru je v rodině Mikea Goldwinga tradicí: dědeček i tatínek byli astronauti. Když se dvanáctiletý odvážlivec dozvídá, že se výstřední miliardář chystá na Měsíc, aby vyčerpal jeho bohaté přírodní zdroje a zničil americkou vlajku, kterou tam na legendární vesmírné výpravě zasadili astronauti z Apolla 11, je jasné, že na sebe nedá dlouho čekat fantastické, neobyčejné dobrodružství. Mike, jeho dědeček, nejlepší přátelé Amy a Marty a chytrý kamarád chameleon se vydávají na soukromou misi na Měsíc, jejímž cílem je zhatit nekalé miliardářovy plány, zmocnit se vlajky a znovu přivést dohromady rozhádanou rodinu.

Autor: Kino Sebranice Publikováno 23. 6. 2016 20:22
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

X-Men: Deadpool

Datum konání: 16. 7. 2016

Akční / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA / Kanada, 2016, 108 min

Režie:

Tim Miller

Kamera:

Ken Seng

Hudba:

Junkie XL
 
 
logo-white-red-small.png
 
Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. Vypadá dle vlastních slov jako „avokádo, které mělo sex se starším avokádem". I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool.

Autor: Kino Sebranice Publikováno 23. 6. 2016 20:25
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář


rect4335-44.png

 

rect4335-44.png

 

 

rect4335-44.png

 

 

rect4335-44.png

Letní kino Sebranice - červenec 2016

rect4335-44.png

rect4335-44.pngDisdata.jpg

rect4335-44.pnglogo-capsa-bile-pozadi.png

rect4335-44.png

unnamed.png